TEKLİF İSTE

ARAÇ SİGORTASI

Karayolunda seyreden tüm motorlu araçlar için yaptırılmasıo zorunlu olan bir sigortadır. Bu sigorta ile, sigortalı araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararlar karşılanır.

Teklif Al

YANGIN SİGORTASI

Konut Yangın Sigortası ile, sigortalının evi ve ev içindeki eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına alınır.

Teklif Al

KONUT SİGORTASI

Ev Sigortası ile konutunuzu ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyalarınızı yangından hırsızlığa ve su baskınına kadar birçok riske karşı güvence altına almak mümkün.

Teklif Al

F.KAZA SİGORTASI

Sigortalı kişinin, poliçenin teminatı içinde yer alan bir kaza sonucu ölmesi veya çalışamayacak hale gelmesi durumunda; ailesini veya bizzat kendisini, önceden belirlenen bir tazminat tutarı ile güvence altına alınır.

Teklif Al

DASK

Belediye sınırları içinde, mesken olarak inşa edilmiş binaların içinde yer alan konutlar ile bu tür binaların içinde işyeri olarak kullanılan bölümmler için, deprem sigortası yaptırmak yasa gereği zorunludur.

Teklif Al

İŞYERİ SİGORTASI

İşyeri Yangın Sigortası ile, sigortalının işyeri ve içindeki cihaz ve eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına

Teklif Al

SEYEHAT SİGORTASI

Ferdi Kaza sigortası genel şartları dahilinde sigortalıyı seyahati esnasında da poliçede belirtilen limitler dahilinde koruma altına almaktadır.

Teklif Al

sigorta

DASK

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar.

Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.

Aşağıda belirtilen bina bölümleri, bir arada ya da ayrı ayrı teminat kapsamındadır:

Temeller Ana duvarlar Bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar Bahçe duvarları İstinat duvarlarıTavan ve tabanlar MerdivenleAsansörler Sahanlıklar Koridorlar Çatılar Bacalar Yapının yukarıdakilerle benzer nitelikteki tamamlayıcı bölümleri

 

 • BES (BİREYSEL EMEKLİLİK)

  %25 devlet katkısı emeklilik sistemimizde kaçırılmıycak fırsatlar sunmaktadır.

  Lütfen detaylı bilgi alın.

  Devamı
 • İNŞAAT POLİÇELERİ

  Ekonomimizin lokomotifi olan inşaat sektörünü Allrisk ve işveren poliçeleri ile doğa bilecek risklere karşı ticareti faaliyetlerininin devamında önem arz eden bir üründür.

  inşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geç..

  Devamı
 • İŞYERİ POLİÇELERİ

  İş yeri paket poliçeleri ile Emeklerinizin tamamına fasondaki emteanızdan kapıdaki satışa hazır ürününüz, emniyeti suistimalden 3.şahıs sorumluluğunuz makine kırlmasından ürün sorumluluğunuz çok geniş kapsamlar ile bu poliçe sayesinde t..

  Devamı
 • KONUT POLİÇELERİ

  Kendinizi en güvende hissetiğiniz huzur yuvanızda konut poliçeniz ile dahada güvende hissetmeniz için tüm incelikler düşünülmüş paket poliçelerimiz hizmetinizde hem de çok düşük rakamlara.

  Devamı
 • KASKO POLİÇELERİ

  Bu sigorta ile sigortacı, sigortalının, karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlardan, romörk veya karavanlar ile iş makinelerinden ve lastik tekerlekli traktörlerden doğan menfaatinin aşağıdaki tehlikeler dolayısıyla ihlali sonucu uğrayacağı maddi zararları temin e..

  Devamı
 • ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

   

  Zorunlu mali sorumluluk poliçeniz de ek teminatlar ile sorumluk limitlerinizi artıra bileceğiniz gibi asistans hizmetleri ile sizlere standartın dışında bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

  Devamı
 • ● Dövüz Kurları

  USD Alış : 7.2610

  USD Satış : 7.2901

  EUR Alış : 6.8373

  EUR Satış : 6.9344

 • ● Kasko Değerleri

 • ● Motorlu Taşıtlar Vergisi

 • ● Araç Sorgulama

 • Copright 2011 Büyüksoylu Otomotiv, İveco bayisi, iveco servisi ve ikinci el araba alım satımı Tüm Hakları Saklıdır.

  Tasarım ve Yazılım Fortis Reklam