TEKLİF İSTE

ARAÇ SİGORTASI

Karayolunda seyreden tüm motorlu araçlar için yaptırılmasıo zorunlu olan bir sigortadır. Bu sigorta ile, sigortalı araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararlar karşılanır.

Teklif Al

YANGIN SİGORTASI

Konut Yangın Sigortası ile, sigortalının evi ve ev içindeki eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına alınır.

Teklif Al

KONUT SİGORTASI

Ev Sigortası ile konutunuzu ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyalarınızı yangından hırsızlığa ve su baskınına kadar birçok riske karşı güvence altına almak mümkün.

Teklif Al

F.KAZA SİGORTASI

Sigortalı kişinin, poliçenin teminatı içinde yer alan bir kaza sonucu ölmesi veya çalışamayacak hale gelmesi durumunda; ailesini veya bizzat kendisini, önceden belirlenen bir tazminat tutarı ile güvence altına alınır.

Teklif Al

DASK

Belediye sınırları içinde, mesken olarak inşa edilmiş binaların içinde yer alan konutlar ile bu tür binaların içinde işyeri olarak kullanılan bölümmler için, deprem sigortası yaptırmak yasa gereği zorunludur.

Teklif Al

İŞYERİ SİGORTASI

İşyeri Yangın Sigortası ile, sigortalının işyeri ve içindeki cihaz ve eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına

Teklif Al

SEYEHAT SİGORTASI

Ferdi Kaza sigortası genel şartları dahilinde sigortalıyı seyahati esnasında da poliçede belirtilen limitler dahilinde koruma altına almaktadır.

Teklif Al

Yeni Tesisimizin Açılışını İftar Yemeği İle Gerçekleştirdik.

Konya’daki otomotiv sektörünün güçlü firmalarından biri, kamyon, kamyonet, otobüs ve dizel motor üreticisi Iveco’nun bölge bayisi Büyüksoylu Otomotiv, önceki gün plazasının önünde iftar programı organize etti. Programa katılım yoğun olurken, Iveco’nun üst düzey yetkilileri de iftarda hazır bulundu. İveco'nun Konya yetkili satıcısı Büyüksoylu Otomotiv, yeni tesisinin açılışını iftar yemeği ile gerçekleştirdi. İftar yemeğine İveco üst düzey yöneticilerinin yanı sıra Büyüksoylu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyeleri Talha Büyüksoylu, Semum Büyüksoylu, Ali Büyüksoylu ve Mehmet Büyüksoylu katıldı. 1991 yılında Ereğli ilçesinde merhum Sami Büyüksoylu ve 4 oğlu önderliğinde aile şirketi olarak kurulan Büyüksoylu ailesi iftar yemeğinde sevenleri ve yakınları ile bir araya geldi. Ereğli'de 9 bin metrekare, Konya'da 12 bin metrekarelik plazaları ve yıllık 2 bin adet araç alım-satımı yapan sektörün lider firmalarından biri haline gelen Büyüksoylu Otomotiv, Konya'nın otomotiv sektörünü de iftar yemeğinde buluşturdu. Karatay’a bağlı Hacı Yusuf Mescit Mahallesi’ndeki yeni tesiste gerçekleşen iftar programı Talha Büyüksoylu’nun misafirlerini selamlama konuşması ile başladı. 

İVECO İLE GÜÇ KAZANDIK

Talha Büyüksoylu konuşmasında şunları kaydetti: “2009 yılında dünyanın ticari araçta lider markalarından İveco bayiliği ile gücümüzü daha da arttırdığımıza inanıyoruz. Firmamız otomobilden kamyonete, kamyondan ağır vasıtaya, minibüsten otobüse kadar geniş bir ürün yelpazesini aynı çatı altında müşterilerine sunan cazibe merkezi haline gelmiştir. 2.el otomobil, hafif ticari ve ticari araçların tümümde fiyat belirleyici olan firmamız; 300 adet 2. El araç parkı, geniş ürün yelpazesi, alanında uzman kadrosu, detaylı expertiz ve doğru fiyat belirleyerek müşterilerimize çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hedefimiz; Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak; otomotiv sektöründeki liderliğimizi sürdürmektir.” Ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti eşliğinde iftar yemeğine geçildi. Misafirlere düğün pilavı ikramı yapıldı. İftar organizasyonunun kusursuz bir şekilde düzenlenmesi, misafirlere yapılan hizmetin kaliteli olması dikkatlerden kaçmadı. Programda hatim duasının ardından akşam ezanı ile birlikte davetliler oruçlarını açtı. İftar programı kılınan teravih namazının ardından sona erdi.

 

 

 

  

 • ● Dövüz Kurları

  USD Alış : 6.7770

  USD Satış : 6.8041

  EUR Alış : 6.2535

  EUR Satış : 6.3423

 • ● Kasko Değerleri

 • ● Motorlu Taşıtlar Vergisi

 • ● Araç Sorgulama

 • Copright 2011 Büyüksoylu Otomotiv, İveco bayisi, iveco servisi ve ikinci el araba alım satımı Tüm Hakları Saklıdır.

  Tasarım ve Yazılım Fortis Reklam